Зошто да не одберете нас

за нас

Shijiazhuang Сити Fuwotong Машини Производство копродукции, Ltd, подружница корпорација на Shijiazhuang Shuanhuan податлив железо фабрика, која се наоѓа во Хебеј, Кина. Shuanghuan податлив железо Фабрика е основана во 1996 година Нашата фабрика се наоѓа во Shijiazhuang податлив железо зона, Shijiazhuang Сити, провинција Хебеј. Оваа фабрика има две гранки, Shijiazhuang Сити Fuwotong Машини Производство копродукции, ООД. Shijiazhuang Сити Naibang Калап Машини копродукции, ООД Нашата фабрика поседува сопствен дизајн мувла, леење, работилница за површинска обработка и работилницата за обработка.

Прочитај повеќе

Избрана Производи


WhatsApp Онлајн Chat!