pse na zgjodhet ne

Rreth nesh

Shijiazhuang City Fuwotong Makineri Prodhim Co, Ltd, korporatë degë e Shijiazhuang Shuanhuan lakueshëm Fabrika Hekurt, të vendosura në Hebei, Kinë. Shuanghuan lakueshëm Fabrika Hekuri u themelua në vitin 1996. Fabrika jonë ndodhet në Shijiazhuang lakueshëm Zona Hekurt, Shijiazhuang City, provincën Hebei. Kjo fabrikë ka dy degë, Shijiazhuang City Fuwotong Makineri Prodhim Co, Ltd. Shijiazhuang City Naibang Machinery Mold Co, Ltd Fabrika jonë posedon dizajn vet myk, shkritore, e seminarit trajtim sipërfaqësor dhe të seminarit machining.

Lexo më shumë

Produkte Featured


WhatsApp Online Chat!